Πρόγραμμα-Διαιτητές πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Πιερίας

Β’  ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
10:00
ΓΚΙΟΚΑ


ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
11:00
ΓΚΙΟΚΑ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
12:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
14:00
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
10:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ Γ.


ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-04-2017
10:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-04-2017
11:15
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
11:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΓΚΟΛΕΜΑΣ Γ.
ΣΑΛΚΑΜΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
14:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΝΗ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
13:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΜΠΟΥΡΑΝΗ
ΣΑΛΚΑΜΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
16:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ


2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
10:30
ΤΖΗΜΑΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
11:30
ΤΖΗΜΑΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ
ΑΡΕΝΑ
23-04-2017
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
10:30
ΗΛΙΑΔΗΣ Χ.


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
10:30
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΡΕΝΑ
23-04-2017
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΡΕΝΑ
23-04-2017
13:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
12:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ Χ.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
13:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΤΣΑΡΑΙ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
15:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΤΣΑΡΑΙ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΓΙΩΤΣΑ
23-04-2017
10:30
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ
23-04-2017
12:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΓΙΩΤΣΑ
23-04-2017
13:30
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
23-04-2017
13:00
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
16:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:    1.- ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ, 2.- ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ (1), 3.- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ:            1.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (1), 2.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (2)
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ:        1.- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ (1), 2.- ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, 3.- ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, 4.- ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΠΑΙΔΙΚΟ:                                1.- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, 2.- ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου