ΕΚΑΣΚΕΜ: Όλη η κίνηση, διαιτητές-κριτές αγώνων Σαββατοκύριακου!

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 6η Αγωνιστική
11/02/17 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

11/02/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ
Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

11/02/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΝΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

11/02/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11/02/17 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ
Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ, ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

11/02/17 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΤΑΝΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική

12/02/17 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ
Διαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12/02/17 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
Διαιτητές: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12/02/17 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

12/02/17 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -

12/02/17 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ
Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -

12/02/17 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ
Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

12/02/17 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -

12/02/17 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -

12/02/17 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

12/02/17 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
12/02/17 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η Αγωνιστική

12/02/17 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η Αγωνιστική

11/02/17 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ
Κριτές: ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

11/02/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ
Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΤΑΝΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

11/02/17 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

11/02/17 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙ, ΝΤΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου