Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18 - Βιομηχανία Ζωοτροφών Εμπορία Δημητριακών "ΤΟΚΑΣ"

TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο

TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροια-Αιγίνιο

Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2016

Εθνικός Ν. Τραπεζούντας – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-2, για την 10η αγωνιστική της Γ' Ερασιτεχνικής κατηγορίας Πιερίας

Ο Εθνικός δεν τα κατάφερε στο ντέρμπι του πρωταθλήματος της Γ´ με το Μοσχοχώρι.
 Οι φιλοξενούμενοι από το πρώτο λεπτό έδειξαν να θέλουν το παιχνίδι περισσότερο από την Τραπεζούντα.

Έτσι κοντά στο μισάωρο κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο δεν άλλαξε η κατάσταση και ο Εθνικός δέχτηκε άλλο ένα γκολ.

Εθνικός Νέας Τραπεζούντας (Μάκης Κωνσταντινίδης) 1.Αγοραστός Νίκος 2.Τερζιδης Περικλής 3.Τουλικας Δημήτρης 4.Αντωνιάδης Μιχάλης 5.Μουκας Νίκος 6.Μιχαηλίδης Αλέξανδρος(46’ Ζανέτας Ιωακείμ) 7.Παπαδόπουλος Βασίλης(72’ Παπακωνσταντινου Λάζος)  8.Τερζιδης Χρήστος 9.Λυκίδης Ανέστης 10.Κωνσταντινιδης Γιώργος 11.Αραβιδης Γιώργος
Πηγή: korinosnews.blogspot.gr